if_photoif_put_inmenu
Tepllo
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 689-74-48 Показати
+38 (093) +38 (093) 800-28-28 Показати

Басейни та обладнання Аква Терм 2017

16 липня 2017

Як завжди АкваТерм POOL Київ дивує розмахом представлених фірм, імпортерів, виробників. Безліч представлених компаній, вже відомі своїм авторитетом, довгими роками успішної  роботи і які не втомлюються дивувати нововведеннями, кращими енергозберігаючими технологіями.

Наші партнери імпортери, дистриб'ютор'ютори численного обладнання для басейнів та саун представлені на стенді Басейни AquaTherm 2017.

У відмінній атмосфері була можливість познайомитися з новинками, трендами ринку, великим асортиментом різного обладнання, готовими минибасейнами СПА, новими рішеннями інтер'єрів, облицювання, захисту і обробки води в басейні.

Пропонуємо короткий анонс обладнання:

Нові фільтри з подвійним розподільником колектором у два рівня. Серія нових поліпропіленових карбонових фільтрів, починає диктувати, новий високий стандарт фільтрувальної установки для води у басейні.

Представлена установка компанії Emaux крім корпусу і розподільника ще здивувала головою – керуючим клапаном. Клапан виконаний в класичному форм факторі, верхня частина зажимным кільцем, кришка без гвинтів.

Таке виконання надійне і зручне в сірийвисі. 

Червоний і темно сірий колір надали фільтра строгості і багатства.

Ну а головною фішкою звичайно є колектор – краща фільтрація, термін служби фільтруючого матеріалу довше.

Подвійний двох рівневий колектор розподільник збільшує робочу площу фільтрації і рівномірно распредиляет потоки води. Розподільник надійно прикріплений до штоку. Всі елементи розподільника міцні.

 Новий фільтр Emaux скоро у продажу >>>

      

Фільтруючі установки, теплообмінники, теплові насоси, осушувачі повітря, електронагрівачі все це обладнання нове з новим дизайном, новими можливостями, економне і зручне. Вибрати, замовити та купити обладнання >>>

      

Оборудоване для знезараження води, технологія квантум, протитечії насос і корпусу гидромасажа, хімія для обробки води в басейні, дезінфекція, боротьба з водоростями.

     

Освітлення, прожектори LED, фонтани, мінібасейни СПА, готові рішення басейнів і багато іншого.

Щоб підвести підсумок подякуємо учасників за унікальні стенди, грамотну консультацію, навчання та презентація обладнання.

Tepllo.com.ua Ваш інтернет партнер замовлення продаж доставка консультація >>>

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×