if_photoif_put_inmenu
Tepllo
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 689-74-48 Показати
+38 (093) +38 (093) 800-28-28 Показати

Як відшкодуваті кошти на рекуператор для квартири

22 червня 2021

Встановлення рекуператорів у багатоповерхові будинки - невід`ємна частина будь-якої термомодернізації Будівлі. На щастя зараз існує много програм, Які дозволяють отріматі частково фінансування енергозберігаючіх ЗАХОДІВ.

Як це працює ?!

Етап 1: Проведення попередня енергоаудіту та Отримання часткового відшкодування его вартості

КРОК 1. ОСББ має вівчіті умови Програми "ЕНЕРГОДІМ" (зверніть увагу на Умови грантового договору) и Погодитись з ними.

КРОК 2. Енергоаудит будинку: необходимо зверни атестовану енергоаудітора для ОЦІНКИ стану будинку.

ОСББ самостійно обирає енергоаудітора.

За результатами енергоаудіту ОСББ має отріматі Енергетичний сертифікат Будівлі, а такоже Рекомендаційній звіт, Який містіть Опис проекту енергоефективних ЗАХОДІВ.

КРОК 3. ОСББ та патенти зверни Пакет енергоефективних ЗАХОДІВ для реализации та візначіті для себе максимально ВАРТІСТЬ проекту.

Можна зверни Пакет "А" (Легкий) або Пакет "Б" (Комплексний). Обидвоє з них ма ють обов'язкові та додаткові заходи.

Рішення про участь у Програмі "ЕНЕРГОДІМ", визначення Пакета ЗАХОДІВ з енергоефективності та максимально ВАРТІСТЬ проекту ОСББ має затвердіті рішенням загально зборів ОСББ.

Етап 2. Розробка проектної документації, ее експертизи та Отримання часткового відшкодування їх вартості

КРОК 1. ОСББ замовляє виготовлення проектної документації (у тому чіслі обстеження Будівлі) та проведення ее експертизи.

Проектно документацію розробляє проектант: решение про Залучення проектанта та проведення експертизи проектної документації та патенти затвердіті на загально зборах ОСББ.

ОСББ самостійно обирає підрядніків для розробки проектної документації та проведення ее експертизи ОСББ.

Проектанти повінні мати всі необхідні Ліцензії та сертифікати, передбачені законодавством України (ОСББ может встановлюваті додаткові кваліфікаційні Критерії).

За необхідності ОСББ может залучіті банківське фінансування для подготовки та реализации проекту з енергомодернізації будинку.

КРОК 2. ОСББ оформляє та подає заявку на затвердження проекту й частково відшкодування вартості розробки проектної документації та ее експертизи.

Етап 3. Здійснення ЗАХОДІВ з енергоефективності та Отримання часткового відшкодування їх вартості

КРОК 1. Обрані ОСББ підряднікі ма ють Виконати робота із Впровадження енергоефективних ЗАХОДІВ (будівельні роботи, встановлення обладнання ТОЩО).

ОСББ самостійно обирає підрядніків для Виконання робіт.

Во время Виконання робіт має здійснюватіся технічний та авторський нагляд відповідно до Закону України "Про архітектурну діяльність".

Важліво! За необхідності, ОСББ может подовжіті рядків реализации Проекту. Для цього НЕ пізніше дня завершення рядка реализации Проекту, визначеного програмою, та патенти, податки заявку на продовження рядок та Супровідні документи.

КРОК 2. ОСББ оформляє та подає Заявку на веріфікацію Виконання ЗАХОДІВ з енергоефективності та частково відшкодування вартості здійсненіх ЗАХОДІВ через банк-партнер або напряму до Фонду.

У разі успішної веріфікації Фонд частково відшкодовує ОСББ Фактично понесені витрати на Впровадження енергоефективних ЗАХОДІВ, включаючі ВАРТІСТЬ робіт, обладнання та матеріалів, послуги з технічного та АВТОРСЬКОГО наочний, сертифікацію енергоефективності Будівлі та обстеження інженерних мереж, что проводяться после реализации проекту (третій транш).


Які витрати відшкодовує грант

Програма Фонду предполагает два Пакети ЗАХОДІВ енергомодернізації багатоквартірніх будинків.


Пакет «А» (Легкий) складається з відносно недорогих ЗАХОДІВ енерго- ефектівності з високим рівнем окупності інвестіцій (перший за все модернізація інженерних систем будинку).

Пакет «Б» (Комплексний) Включає в себе всі заходи Пакета «А» (если смороду НЕ були впроваджені Ранее), а такоже теплоізоляцію огороджувальніх конструкцій (стін, даху, горища, підвалу).

Важліво: цею вид відшкодування Діє лишь для ОСББ.

Підготовлено за матеріалами веб-ресурсу energodim.org .

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×